19 Ocak 2015 Pazartesi

WEB UYUMLU SİTE YAPIM ADRESİ: EKONETYA

EKONETYA  

EKONOMİK ÜRÜNLER SAYFASI

SEVGİLİ DOSTLARIM
SİZE BUGÜNKÜ MAKALEMİZİ BİRAZ UZUN TUTTUK..
İNŞAALLAH 
MERAMIMIZI ANLATABİLMİŞİZDİR.


HASAN GÜLER
19 OCAK 2015  PAZARTESİ SAAT: 13:30https://www.facebook.com/Ekonetya


http://ekonetya.net/sitemap
SİTE HARİTASI
SON İÇERİKLER

Mobil Uyumlu Web Site Tasarımlarımız
Açık Hava Reklamcılık
A’dan Z’ye Dijital Baskı ve Uygulama Hizmetlerimiz
Mobil Uyumlu Web Siteniz Var mı ?
Google’dan “Mobil Uyumluluk” Etiketi
Tasarım ve Baskı Hizmetlerimiz
Logo Tasarımı
Web Site Güncelleme Hizmeti
Android Uygulama Geliştirme
iPhone ve iPad Uygulama Geliştirme
SAYFALAR

Archive
E-Ticaret Destekli Pro Web Paketi Satın Alma Formu
Eko Web Paketi Satın Alma Formu
Eko Web Tasarım Paketi / Mobil Uyumlu
HAKKIMIZDA
İLETİŞİM
Pro Web Tasarım Paketi / Mobil Uyumlu
Referanslar
Site Haritası
Sözleşme
Standart Plus Web Tasarım Paketi / Mobil Uyumlu
Standart Plus Web Tasarım Paketi Satın Alma Formu
Standart Web Tasarım Paketi / Mobil Uyumlu
Standart Web Tasarım Paketi Satın Alma Formu
Web / Tasarım / Mobil App Çözümleri
Web Tasarım Paketlerimiz
ARŞİV

Ocak 2015 (3)
Aralık 2014 (7)
Kasım 2014 (13)
KATEGORİLER

Genel (RSS)
GRAFİK ANİMASYON (RSS)
Hizmetlerimiz (RSS)
Açık Hava Reklamcılık (RSS)
Dijital Baskı (RSS)
MOBİL UYGULAMA (RSS)
ANDROİD (RSS)
IOS (RSS)
Tasarım & Baskı (RSS)
Tv Bant Reklam (RSS)
Web Teknolojileri (RSS)
E-TİCARET (RSS)
EMAİL TASARIMI (RSS)
GOOGLE ADWORDS (RSS)
GOOGLE SEO (RSS)
MOBİL WEB TASARIM (RSS)
SOSYAL MEDYA (RSS)
WEB SİTE GÜNCELLEME (RSS)
Makaleler (RSS)
VİDEO ALBÜM (RSS)
VİDEO MONTAJ (RSS)


http://ekonetya.net/referanslar
  Bizi tercih eden seçkin müşterilerimiz arasında , siz de yerinizi alın!

Web Çözümleri ve tasarım sonuç odaklı bir iştir. 17 yılı aşan reklamcılık ve tasarım tecrübemizle müşterilerimize en etkili sonuçları sağlamak için çalışıyoruz.

Gizlilik sözleşmemiz gereği müşterilerimizin bir kısmını paylaşabiliyoruz. Detaylar için bize ulaşabilirsiniz.http://ekonetya.net/mobil-uyumlu-web-tasarim-paketleri
Tüm paketlerimizde mobil uyumluluk ( iOS ve Android ) standart olarak sunulmaktadır. Paketlerimizin grafik ve tasarım çalışmaları , 1 defaya mahsus tarafımızdan komple yapılıp teslim edilmektedir. Teslim sürecinden sonra talep edilmesi halinde , ayrıca güncelleme ve grafik desteği hizmeti , günlük , haftalık , aylık veya yıllık olarak uygun bir ücretle verilmektedir.http://ekonetya.net/category/makaleler
Geçtiğimiz günlerde Google Blog’da yayınlanan bir içerik sayesinde , Google’ın arama sonuçlarında görünen “Mobil Uyumlu” etiketi ile tanıştık. Bu yazımızda da ilgili etiket ile alakalı merak edilen detaylara ve mobil optimizasyon hakkında aradığınız bilgilere yer vermeye çalıştık.

Mobil kullanımın gün geçtikçe arttığı şu günlerde , Google’ın mobil sıralama konusundaki yenilik ve iyileştirme çalışmalarının arttığını görmek de kaçınılmaz oluyor. Yaptığı tüm yeniliklerde “Kullanıcılara nasıl daha iyi sonuç sunabilirim?” sorusu ile hareket ettiğini bildiğimiz Google , bu sefer de bizi şaşırtmadı ve mobil internet kullanıcılarının işini kolaylaştıracak bir adım attı.

Mobil kullanımın arttığının kanıtı olarak istatistiklerde boğulmaya gerek yok , sadece yolda yürürken , otobüsteyken , işteyken kafamızı kaldırıp etrafımıza bakmamız yeterli. Dünyadaki ve Türkiye’deki mobil internet kullanımı hakkındaki iki grafik ise bu gözlemimizin kanıtı niteliğinde;http://ekonetya.net/googledan-mobil-uyumluluk-etiketi.html
Masaüstü sitenizi cep telefonunda görüntüleyebilmeniz , sitenizin mobil cihazlara uygun olduğu anlamına gelmez. Mobil siteler, mobil cihaz kullanıcılarının gereksinimleri ve dokunmatik ve küçük ekranların tepkileri dikkate alınarak uyumlu bir görüntü verecek ve rahat kullanım sunacak şekilde tasarlanır. Bizim farkımız ; sitenizi tüm teknolojik aygıt ve platformlarda düzgün görüntülenecek şekilde tasarlarız. Siteniz iOS ve Android platformu ile çalışan bir tablet veya cep telefonlarında gayet şık ve kullanıcı dostu olarak hizmet verecektir.

Web sitenizin tasarımı bitip yayına geçirildikten sonra  tüm sayfaların güncel  tutulması şirketinizin hizmet  veya  ürünlerini takip eden müşteriler için oldukça önemlidir.  Güncel olan web siteleri arama motorlarında daha üst sıralarda listelenir ve internet kullanıcıları tarafından daha çok ziyaret edilir.  Web sitenizin ihtiyacına göre haftalık, aylık ya da yıllık periyotlarda güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.
Müşterimize özel paketler halinde verdiğimiz bu hizmet ile web sitenizin güncel kalması tarafımızca temin edilebilmektedir.


1 yorum: 1. WEB TASARIM HİZMETİNDE YENİ BİR ADRES

  EKONETYA

  http://ekonetya.net/mobil-uyumlu-web-tasarim-paketleri

  WEB TASARIM PAKETLERIMIZ
  Tüm paketlerimizde mobil uyumluluk ( iOS ve Android ) standart olarak sunulmaktadır. Paketlerimizin grafik ve tasarım çalışmaları , 1 defaya mahsus tarafımızdan komple yapılıp teslim edilmektedir. Teslim sürecinden sonra talep edilmesi halinde , ayrıca güncelleme ve grafik desteği hizmeti , günlük , haftalık , aylık veya yıllık olarak uygun bir ücretle verilmektedir.

  YanıtlaSil